<
Виробник курятини ТМ “DELIKA” входить в п’ятірку лідерів України за обсягами виробництва

ТОВ "Луцька аграрна компанія", яка є виробником курятини ТМ "DELIKA" займає четверту позицію серед найбільших підприємств за обсягами продукції в Україні. Перехід на цю позицію підприємство здійснило у 2020 році. До цього часу займало 5-те місце за обсягами виробництва курятини в Україні.

Зазначимо, що ТОВ “Луцька аграрна компанія” здійснює вирощування птиці на 11 виробничих майданчиках, які разом нараховують 100 пташників. разова посадка на всіх площинах складає близько 4 млн поголів’я птиці.

Крім пташників для вирощування, у розпорядженні підприємства знаходиться власний комбікормовий завод, який повністю забезпечує птахофабрику якісним і сертифікованим кормом для птиці. Також наявність власного виробництва корму дозволяє контролювати поживність кормів, що своєю чергою позначається на відгодівлі курей.

Зернові компоненти для комбікорму ТОВ “Луцька аграрна компанія” вирощує на власних земельних угіддях, а це понад 3 тисячі гектарів українського родючого ґрунту. Частину сировини докуповують в українських аграріїв.