<
Про нас

ТМ “Delika” є українським брендом курятини, який відповідає високим світовим стандартам. Виробником курятини є ТОВ «ЛУЦЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ».

Використовуючи досвід та підтримуючи традиції бренду виробника, історія існування якого складає майже 80 років, запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.

Наша компанія посіла гідне місце в п’ятірці найбільших виробників курячого м’яса в Україні та готова до відкриття нових ринків під ТМ Delika.

Нашим покупцям та потенційним партнерам ми пропонуємо м’ясо курчати-бройлера, яке:

• вирощене в екологічно чистому регіоні України;

• має високу якість та відповідає міжнародним стандартам;

• містить лише натуральний вміст вологи у продукті;

• вирощене на натуральних кормах в основі якого злаки, кукурудза і необхідні мікро- та макронутрієнти для здорового росту птиці;

• відповідає вимогам ритуального забою ХАЛЯЛЬ.

Підприємство складається із 11 майданчиків вирощування

ТОВ «ЛУЦЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» вирощує птицю у 100 пташниках. Для того, щоб птиця зростала здоровою і бути впевненим в її максимальній натуральності, птахофабрика самостійно виготовляє комбікорм на власному заводі.

Частину зернових вирощує на власних полях, а це близько 3 тис.га. Іншу – закуповує в перевірених українських постачальників. Крім цього кожна партія проходить лабораторні дослідження на якість кормів.

Курчат для вирощування підприємство закуповує в європейських країнах.

Курчата зростають у просторих пташниках

За 2021 рік Володимир-Волинська птахофабрика виготовила понад 48,4 тис. тонн курятини, з них 96% реалізували на внутрішньому ринку країни, а 4% були експортовані.